Wybierz zdrowie i odkryj swój pakiet

PAKIET ZDROWIE stanowi propozycję skierowaną do Gości wypoczywających w naszych obiektach, którzy chcą połączyć wypoczynek w górach pod Tatrami z troską o swoje zdrowie. Codzienność i zabieganie sprawiają, że urlop stanowi ku temu doskonałą okazję, aby ten czas był owocny dla naszego ducha i ciała. Wyjątkowy charakter stanowi możliwość indywidualnego dostosowania PAKIETU ZDROWIE do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jedynym kryterium wyboru są Twoje osobiste preferencje oraz kondycja Twojego organizmu, która podpowiada kierunek prowadzonych zabiegów. Lekarze i specjaliści zadbają o to, abyśmy z naszego urlopu wrócili zdrowsi. Warto pamiętać również o tym, że ich elastyczne ramy pozwalają dostosować swój wybór do czasu urlopu, jakim dysponujemy i jaki zaplanowaliśmy.

Spectrum działań i możliwości, którymi dysponujemy pozwala znaleźć antidotum na nasze dolegliwości związane z funkcjonowaniem naszego organizmu. BAZA ZABIEGOWA, którą nieustannie rozwijamy jest bardzo szeroka.

Każdy PAKIET ZDROWIE 5, 7, 14 charakteryzuje kompleksowość, komplementarność oraz indywidualizm dostosowany do Twoich potrzeb. 

Pamiętaj, że elastyczność wpisana w nasze usługi umożliwia modyfikacje według Twych indywidualnych preferencji. Być może chcesz poprawić sylwetkę? Zrzucić kilka kilogramów? A może poprawić witalność skóry lub swoją kondycję? Jesteśmy, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Wczasy odchudzające z gotową dietą, podniesienie wydolności organizmu, to nie pestka! To program, który stworzymy dla Ciebie!

Voucher pobytowy na prezent – dlaczego nie?

Swoboda wyboru połączona z szerokim zakresem świadczonych i podejmowanych terapii oraz konsultacji prowadzonych przez lekarzy i specjalistów to prezent, którym każdy może obdarować siebie i swoich bliskich w trosce zdrowie.